Туристи пройшли пішки 11,2 км і проїхали автобусом 25,2 км.У скількі разів шлях,який вони пройшли

пішки,менше шляху,який проїхав на автобусі?Скільки відсотків складає шлях,який пройшли пішки,від усієї відстані?

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Даша.

Ответ:1)У 2,3 рази

2)30,8%

Пошаговое объяснение:

1)25,2÷11,2=2,3(разів)-у скільки разів шлях, який туристи пройшли, менше шляху, який проїхали на автобусі;

2)25,2+11,2=36,4(км)-весь шлях

3)11,2÷36,4*100=30,8(%)-складає шлях, який пройшли пішки, від усієї відстані