У книжці 150 сторінок тарас за перший день прочитав 3/10 всієї книжки за другий день 40%

решти.Скільки сторінок залишилося прочитати тарасу?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхеева Маша.

Ответ:

Осталось 63 страницы.

Пошаговое объяснение:

1) 150÷10×3=45стр - в 1 день

2) 150-45= 105 стр - осталось после 1-го дня

3) 105÷100×40=42стр- 2 день

4) 45+42=87стр - прочитано за 2дня

5) 150-87= 63стр - осталось

Отвечает Копинець Діма.
Залишилось 63 сторінки