Ціна виробу зросла з 50 грн до 90 грн .На скільки відсотків зросла ціна ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ

на 80%

Пошаговое объяснение:

50/100%=0,5

90-50=40

40/0,5=80%