Задача,на лісовій галявині росло 50 кущів підсніжників,пролісків у 5 разів меньше.а примул на 16

більше,ніж пролісків.скільки кущів присул росло на лісовій галявині? допоможуть розвязати

Ответы на вопрос

Отвечает Слайковская Дана.

Відповідь:

26 кущів

Покрокове пояснення:

пролісків 50/5=10

примул 10+16=26 кущів

Отвечает Миронов Егор.
Подснежники: 50 : 5 = 10
Примулы: 10 + 16 = 26