Знайди суму,доданками якої є числа:обернене та протилежне числу 1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,2=12/10

10/12 + (-12/10) = 50/60 - 72/60 = - 22/60 = - 11/30