Знайди число, якщо: а) 0,09 його становлять 638,1; б)0,72 його становлять 58,104; в)1,96 його

становлять 1097,6;​ У класі 12 дівчат . Кількість дівчат класу становить 0,6 кількості хлопців . Скільки всього учнів у класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 способ:

638,1 ÷0,09= 7090

58,04÷0,72= 80,61

1097,6÷1,96= 560

12÷0,6=20 учеников

2 способ:

0,09=9%

638,1÷9×100=7090

0,72=72%

58,04÷72×100= 80,61

1,96= 196%

1097,6÷196×100= 560

0,6= 60%

12÷60×100=20 учеников

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

с

Пошаговое объяснение: