Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30° , на бічну сторону опущена висота . Знайти

кут між цією висотою та основою.

Ответы на вопрос

Отвечает Березный Данила.

Відповідь: 15°

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

15°

Пошаговое объяснение:

∠В=30°, тоді ∠А+∠С=180-30=150°

∠А=∠С=150:2=75° як кути при основі рівнобедреного трикутника

ΔАСН - прямокутний, ∠СНА=90°, ∠С=75°, ∠САН=90-75=15°