Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції y=x³-2 у точці з абсцисою x0=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Пазин Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=f(x)=x³-2

f'(x)=x³-2=3x²

f'(-1)=3x²=3*(-1)²=3 - кутовий коефіцієнт дотичної