Знайдіть об'єм нафтової цистерни яка має форму циліндра якщо її діаметр дорівнює висоті її

становить 10 м ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегларян Алик.

Ответ:

V=785 m³

Пошаговое объяснение:

V циліндра =пD²/4*h=3.14*10²/4*10=785m³