(вп) геометрична прогресія -8;4;-2,..Знайдіть четвертий її член


Ответы на вопрос

Отвечает Аббазова Эльвина.

Відповідь: b₄=1

Покрокове пояснення: b₂=b₁*q

знайдемо q

q=b₂/b₁=4:(-8)=-1/2

b₄=b₃*q=-2*(-1/2)=1