Висота правильної трикутної піраміди дорівнює 4√3 см, а висота її основи дорівнює 2√3 см. Обчислити

об’єм піраміди. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мылова Ангелина.

Ответ:24 cм^3

V=1/2*Sосн*h=1/2*4√3*4√3=1/2*4*4*√39=1/2*4*4*3=2*4*3=24 cм^3

h=a*sinB

BE=BC*sin60°(60°,потому что в правильном треугольнике улы по 60°)

BC=2√3/0,5√3=4(ВЕ-высота основания)

Sосн=1/2*4*2√3=4√3

Пошаговое объяснение: