Визначте довжину твірної конуса (у см), якщо його об’єм дорівнює 800π см3 , а площа основи – 100π

см2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Вова.

Ответ:26 см

Пошаговое объяснение:

V=800π см3

S=100π см2

1.Знаходимо висоту через дану формулу:

V=1/3SH,звідси маємо:

H=24 см

2.Знаходимо довжину твірної за даною формулою:

L^2 = R^2 + H^2

Оскільки S=πR^2,то:

R=10 см

Підставляємо значення і маємо:

L=\sqrt{676}=26 см

Відповідь:26 см