Кітап альбомға қарағанда 25% ға қымбат.Альбом қітапқа қарағанда қанша пайызы арзан?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Матвей.

Ответ:

20% арзан

Пусть

Альбом - х

Книга- х+0,25х= 1,25х

Тогда , 

1,25х - х= 0,25х

х= 0,25х/1,25х×100= 20%- дешевле.

Егер

Альбом -х

Кітап - х+0,25х= 1,25х

Онда:

1,25х-х= 0,25х

х= 0,25х÷1,25х×100=20% - арзан