Алғашқыда екі кітап сөресіндегі кітаптар саны бірдей болды. 18 кітапты бірінші сөреден алып, екінші

сөреге қойғанда, ондағы кітап саны бірінші сөредегі кітап санынан 3 есе артық болды. Алғашқыда кітап сөресінің әрқайсысында неше кітап болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимищева Катя.
X- кітап саны
(x-18)*3=x+18
3x-54=x+18
2x=72
x=36