7. Розв'яжи задачу. Довжина двох сторін трикутника 34 смі 21 см,а периметр 89 см. Визнач вид

цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

рівнобедренний

Пошаговое объяснение:

89 - периметр

34+21=55 дві сторони трикутника

89-55=34 третя сторона трикутника

дві сторони рівні, тому це рівнобедренний трикутник

Отвечает Елфимов Ярослав.

Пошаговое объяснение:

нехай сторони трикутника 34, 21, х

Р=34+21+х

Р=89

89=34+21+х

х=34

Отже, сторони трикутника дорівнюють 34, 21, 34. А,отже, трикутник-рівнобедренний.

Рівнобедрений трикутник — трикутник, в якому дві сторони рівні між собою.