В Оленки було 28 грн. На сік вона витратила 3/7 грошей, що в неї були. Скільки коштував сік?

Скільки грошей залишилось у дівчинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Ева.
1) 28 * 3/7 = 84/7 = 12 (грн) - стоит сок
2) 28 - 12 = 16 (грн) - осталось