70 коров зїдають сіно за 24 дні, 30 корів за 60 днів, Скільки корів зїдають сіно за 96 днів


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.
Рішення
Нехай корова з'їдає в день 1 порцію трави. За 60 - 24 = 36 днів на лузі виросло 30 · 60 - 70 · 24 = 120 порцій. Значить, крім з'їдених за 60 днів 30 коровами 1800 порцій за додаткові 96 - 60 = 36 днів виросте ще 120 порцій. Всього 1920. За 96 днів їх з'їдять 1920: 96 = 20 корів.

відповідь
20 корів.