Основи трапеції дорівнюють 24 см і 28 см. Яка довжина її середньої лінії? *


Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Айнур.

Ответ:

26см

Пошаговое объяснение:

Дано

а=24 см основа трапеції

б=28 см основа трапеції

е=? середня лінія

Вирішення.

е=(а+б)/2 формула знаходження середньої лінії.

е=(24+28)/2=52/2=26 см. середня лінія

Відповідь:26 см середня лінія трапеції