При яких значеннях x 2cos2x дорівнює -1 Тригонометричне рівняня і його розвязок


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Анастасія.

Відповідь: фото

Покрокове пояснення:


Отвечает Лисовский Артём.

Ответ:

x = \frac{+}{}\frac{\pi }{3} + \pi n

Пошаговое объяснение:

2 \cdot cos 2x = -1\\\\cos 2x = -\frac{1}{2} \\\\2x = \frac{+}{} \frac{2\pi }{3} + 2\pi n\\\\x = \frac{+}{}\frac{\pi }{3} + \pi n