Розв"яжіть рівняння і визначте правильну відповідь 2х=-7х+9


Ответы на вопрос

Отвечает Сорбало Анастасия.

Ответ:

х=1

Пошаговое объяснение:

2х=-7х+9

Невідому частину вліво відому вправо

2х+7х=9

9х=9

х=9/9

х=1

Отвечает Житник Анастасія.
X=9
2х+7х=9
9х=9
х=1
вот