Зарплата робітника складає 5% від продаж + 250 грн. у день. Визначити скільки робітнику буде

нараховано у травні місяці заробітної плати, якщо він відпрацював 21 день та оборот з продаж склав 12500 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.

Ответ:

5875 грн.

Пошаговое объяснение:

21*250=5250 грн.

12500*0,05=625 грн.

5250+625=5875 грн.