Знайти площу рівнобічної трапеції, діагональ якої дорівнює 4 см, а кут між діагоналями дорівнює

30°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

4 см²

Пошаговое объяснение:

Діагоналі рівнобедреної трапеції рівні.

S=1/2 *d₁*d₂*sinα=1/2 * 4 * 4 * 1/2 = 4 см²