У раїоній оліпіаді з математики 42 учні стали призерами,що становить 21% усіх учасників

олімпіади.Скільки учнів взяли участь у олімпіаді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Света.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

нехай х - кількість всіх учнів які взяли участь у олімпіаді;

42-21%

х-100%

за пропорцією х=42*100/21=2*100=200

Відповідь: у районній олімпіаді з математики взяло участь 200 учнів