На сколько процентов уменьшится радиус круга если его уменьшить в три раза, затем площадь увеличить

в 4 раза​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Відповідь:

33.33%

Покрокове пояснення:

Площу круга можна визначити за формулою S=πr^{2}, отже якщо площа збільшилася у 4 рази, то радіус збільшився у 2 рази. Нехай початковий радіус х, тоді після того, як його зменшили в 3 рази, він став х/3. Після збільшення у 2 рази, радіус став 2х/3, отже він зменшився на х-2х/3=х/3. Отже він зменшився на 100%/3=33.33%