Ціна вхідного квитка на стадіон дорівнювала 1 грн. 80 коп. Після зниженення вхідної плати

кількість глядачівзбільшилася на 50%, а виторг зріс на 25%. Яка нова ціна квитка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Ответ: нова ціна  квитка 1 грн.50 коп.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - кількість глядачів до зниження ціни, тоді ціна вхідного квитка дорівнює 1,8х, а у - нова ціна квитка. За умовою задачі получимо рівняння:

1,25*1,8х = 1,5 xy

2,25х= 1,5 ху

у= 2,25х :1,5х

у= 1,5

Отвечает Кожокарь Павел.

Ответ:

1 грн. 50 коп.

Пошаговое объяснение:

Пусть болельщиков было 100%, примем их за - х.

Билетов было продано - 1,8х.

Болельщиков стало 150% или - 1,5х.

Пусть новая цена - у.

Продано было билетов по новой цене - 1,5х*у.

По условию выручка увеличилась на 25%, то есть стала 1,25.

Получаем пропорцию:

1:1,25=1,8х:1,5ху, отсюда

1,5ху=1,25*1,8х

1,5ху=2,25х

у=2,25х:1,5х=22,5:15

у=1,5 (1 грн. 50 коп. - новая цена)

Ответ: новая цена входного билета

1 грн. 50 коп.