Ціна вхідного квитка на стадіон була 40 грн. Після зниження вхідної плати кількість глядачів

збільшилась на 25%, а дохід зріс на 12,5%. скільки став коштувати вхідний білет після зниження ціни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай квиток коштував 40грн, а став коштувати- y грн

при цьому глядачів було- x, а стало 1,25x.

1,25х*у  гр. - виручка з проданих квитків при зниженій ціні.  

А так як дохід зріс на 12,5%, то  маємо рівняння

1,25x*y = 1,125*40x

1,25х*y = 45х

y = 45х / 1,25х

у= 36 грн  став коштувати вхідний білет після зниження ціни