9 днів верстальник зверстав 126 сторінок підручника а математики для 5 класу. Скільки сторінок ВІН

зверстае 14 днів, працюватіме если з тією самою продуктівністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Заставнюк Денис.

Ответ:

196 страниц.

Пошаговое объяснение:

126 : 9 = 14 (страниц) - в день.

14 · 14 = 196 (страниц) - за 14 дней.

Отвечает Бичевая Софья.

Ответ:

196 сторінок

Пошаговое объяснение:

Маємо пропорцію:

9 днів ----- 126 сторінок

14 днів -------- х сторінок

х=14*126:9=196.