Яку властивість із наведених має функція у=-4x - 9 А) є парноюБ) непарною В) спадноюГ)

зростаючоюСРООЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Иристина.

Відповідь: в, спадною

Покрокове пояснення:

Визначають парність за формулою f(x) = f(-x) (тобто всюди замість x Підставляємо мінус x і дивимось чи буде воно дорівнювати початковому значенню

-4(-x)-9=4x-9

4x-9≠-4x-9

Непарність функції визначається за формулою f(-x) =-f(x)

f(-x) =-4(-x)-9=4x-9

-f(x) =-(-4x-9)=4x+9

4x-9≠4x+9

Зростання чи спадання функції визначається по коефіцієнту k біля x (короче числу біля x). Якщо коефіцієнт більше нуля — функція зростає, якщо менше — спадає.

-4<0, отже функція спадає

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:В) спадною

Пошаговое объяснение: т.к. у(-х)=4х-9≠у(х), то у(х) - не является четной, но она не является и нечетной, т.к.  у(-х)=4х-9≠-у(х), поэтому А), Б) не выполняются.

Г) не выполняется, т.к. дана линейная функция и она возрастает при условии, что угловой коэффициент больше нуля. но -4- отрицательно. Поэтому выполняется только условие В) это убывающая функция во всей области определения, т.е. при х∈(-∞;+∞)