Функція g є такою, що g(4)=7. знайдіть g(4)+g(-4), якщо функція g: є 1)парною, 2) непарною​


Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

А) парна g(-x)=g(x),7+7=14

б)не парна g(-x)=-g(x), 7-7=0