За t год теплохід пройшов 76 км з якою швидкістю рухався теплохід?​


Ответы на вопрос

Отвечает Томилин Стёпа.

Ответ:

V = 76/t

Пошаговое объяснение:

V = S*t, где V - скорость,  S - путь = 76 км, t - время в пути

V = 76/t

Отвечает Ботылёва Анастасия.

якщо теплохід рухався за течією річки то він пройшов її зі швидкістю υ = s/t - υ(т).

якщо проти течії тоді υ = s/t + υ(т).