В желтой коробке на 9 шаров меньше ,чем в двух синих. Всего в трех коробках 55 шаров. Сколько шаров

в желтой коробке ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дигавцов Александр.

нехай х - кількість кульок в синій коробці та у - кількість кульок в жовтій коробці тоді у=2х-9 та за умовою загальна кількість кульок =55 тобто 2х+у=55.

у нас система двох лінійних рівнянь:

у=2х-9

2х+у=55

з першого рівняння 2х=у+9 підставимо дане значення у друге рівняння у+9+у=55, 2у=46, у=23

отже у жовтій коробці - 23 кульки

ВІДПОВІДЬ: 23

Отвечает Щедрина Лилия.

Ответ: 2*х+х-9=55⇒3*х=55+9=64⇒х=64/3=21 1/3. В жёлтой коробке 21 1/3-9=12 1/3=12.

Пошаговое объяснение: