136°. Знайдіть найбільший спільний дільник чисел1) 24 і 36; 2) 26 1 65; 3) 70 і 105;​


Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.

Ответ:

НОД (24 и 36)=12

24÷12=2

36÷12=3

НОД (26 и 65)=13

26÷13=2

65÷13=5

НОД (70 и 105)=7

70÷7=10

105÷7=15