Чому дорівнює значення функції f(x) = x−3/x+6 у точці x0 = 6 а. 1/4 б. -1/4 в. 11 г. -1


Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

f(6) = (6−3)/(6+6)= 3/12 = 1/4