знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії (),якщо = 5 , q =


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Ответ:

S=40

Сумма бесконечно убывающей

геометрической прогрессии.

Пошаговое объяснение:

Дано:

b(3)=5

g=1/2

-------------------

S=?

b(3)=b(1)×q^2

b(1)=b(3)/q^2

b(1)=5/(1/2^2)=5/(1/4)=5×4=20

S=b(1)/1-q

S=20/(1-1/2)=20/(1/2)=20×2=40