Обчислити суму перших трьох членів геометричної прогресії bn = 7 ⋅ (- 1/2)n-1 а. 12,25 б. 5,25

в. 7 г. -3,5

Ответы на вопрос

Отвечает Курилова Инга.

Ответ:

-24 как то так?...

Пошаговое объяснение:

Найти b1+b2+b3-?

b1=7⋅(-1/2)1-1=-7/2-1=-9/2=-4,5

b2=7⋅(-1/2)2-1=-7-1=-8

b3=7⋅(-1/2)3-1=21*(-1/2)-1=-21/2-1=-23/2=-11,5

-4,5-8-11,5=-24

думаю тут n-1 в корне

b1=7⋅(-1/2)^0=7

b2=7⋅(-1/2)^2-1=7⋅(-1/2)^1=7⋅(-1/2)=-3,5

b3=7⋅(-1/2)^3-1=7⋅(-1/2)^2=7*1/4=7/4=35/20=1,75

7-3,5+1,75=5,25///

Реально сработало....ЛОЛ.