При якому значенні k графік функції y = k/x проходить через точку A( 2/3 ; −6)? а. -4 б. 4 в. -9

г. такого значення не існує

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Вероника.

Ответ:

При якому значенні k графік функції y = k/x проходить через точку A( 2/3 ; −6)?

y = k/x

-6=k/(2/3)

3k/2=-6

3k=-12

k=-12/3

k=-4

Ответ:  а. -4

Пошаговое объяснение: