Через яку точку проходить графік функції y = 2x2 (в квадрате) − 1? а. A( -3; -19) б. B( -3; 17)

в. C( -3; 11) г. D( -3;-17) Знайти нулі функції y = 2x2 − 32. а. 4; 16 б. - 4; -16 в. - 16; 1 г. -4; 4

Ответы на вопрос

Отвечает Деев Дмитрий.
В первом В,(2*(-3)в квадрате)-1=2*9-1=18-1=17
Во втором г,2*(4) в квадрате-32=0 и 2*(-4)в квадрате-32=з
Ответ:В,Г