2. Розв'яжи рівняння. Зроби перевірку. Якщо правиль- но виконаєш завдання, дізнаєшся довжину

Дніпра(у кілометрах) у межах України.(х – 69) : 2 = 456​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Анюта.

Ответ: 981 км

Пошаговое объяснение:

(х – 69) : 2 = 456​

х-69= 456*2

х-69= 912

х= 912+69

х= 981 км

Проверка: (981-69):2= 456

Отвечает Стафинцова Маша.

х-69=456*2

х=69+912

х=981/км/

Проверка: (981-69)/2= 912/2=456

Ответ 981 км