Два пішоходи вийшли одночасно назустріч один одному і зустрілися через 3,5 години. Швидкість

першого пішохода 4,1 км / год, а другого 5,3 км /год. Яка швидкість була між пішоходами на початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Катюша.

Яка відстань була між пішоходами на початку руху?

4,1 + 5,3 = 9,4 (км/год) швидкість зближення пішоходів

9,4 * 3,5 = 32,9 (км) відстань між ними на початку руху

або так:

4,1 * 3,5 = 14,35 (км) пройшов перший пішохід до зустрічі

5,3 * 3,5 = 18,55 (км) пройшов другий пішохід до зустрічі

14,35 + 18,55 = 32,9 (км) відстань між ними на початку руху

Відповідь: 32,9 км.