Морська вода вміщує 5% солі за вагою. Скільки прісної води треба додати до 60 кг морської, щоб сіль

складала 1,5% ваги ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогоров Паша.

Ответ:

Нужно добавить 140 кг пресной воды.

Пошаговое объяснение:

морська вода вміщує 5% солі за вагою. Скільки прісної води треба додати до 60 кг морської, щоб сіль складала 1,5% ваги?

1)Найти количество соли в 60 кг воды:

60*5%=3 (кг).

2)Найти количество воды (морская+пресная), которое содержит 1,5% соли:

3:1,5%=3:0,015=200 (кг).

3)Найти количество пресной воды, которое нужно добавить:

200-60=140 (кг).