Морська вода вміщує 5%(за вагою) солі. Скільки кг прісної води треба додати до 80кг морської, щоб

вміст солі в морській воді складав 2%?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Данил.
1) Пропорция: 80 кг - 100% (вода)
                         х кг - 5% (соль)
х = 80 * 5 : 100 = 4 (кг) - столько соли содержится в 80 кг морской воды;

2) Пропорция: х кг - 100% (вода)
                         4 кг - 2% (соль)
х = 4 * 100 : 2 = 200 (кг) - морская вода, содержащая 2% соли;

3) 200 - 80 = 120 (кг) - столько пресной воды надо добавить.

Вiдповiдь: 120 кг.