Перший оператор може набрати текст за 30 год, а другий – за 36 год. Яка частина тексту залишиться

ще не набраною через п'ять годин їх спільної роботи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарева Арина.

Ответ:

1 -  \frac{5}{30}  -  \frac{5}{36}  = 1 -  \frac{1}{6}  -  \frac{5}{36}  = 1 -  \frac{6}{36}  -  \frac{5}{36}  = 1 -  \frac{11}{36}  =  \frac{25}{36}  = 0.694

Останется ещё 69.4%