До 400 г чотирнадцятивідсоткового розчину солі додали 30 г солі. Знайдіть відсотковий вміст солі в

новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ: 20%

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки солі міститься у  400г 14% розчині:

400* 14%: 100% =56 гр солі

Далі отримаємо скільки солі в новому розчині:

30+56=86 гр солі

За умовою маса нового розчину буде складати:

400+30= 430 г

Знайдємо відсотковий вміст солі в новому розчині:

430 - 100%

 86   -  х%

х= 86*100% : 430= 20 %