Довжина сторони АВ трикутника АВС дорівнює 60 см, а довжина сторони ВС дорівнює 40% довжини АВ і 3

4 довжини АС. Обчисліть периметр трикутника АВС.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Даша.

Ответ:

116 cм - периметр треугольника АВС

Пошаговое объяснение:

Сторона АВ=60 см, тогда:

сторона ВС = 60*40/100 = 24 см (40% длины стороны АВ);

сторона АС = 24:3/4 = 24*4/3 = 32 см

Р = a+b+c = 60 + 24 + 32 = 116 (cм) - периметр треугольника АВС