26 осіб витратили 88 монети,причому кожен витратив 6 монет,жінка 4, дівчина 2 монети скільки було

чоловіків,жінок та дівчат​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Монета - М

Ч + Ж + Д = 26 (1)

6Ч + 4Ж + 2Д = 88      3Ч + 2Ж + Д = 44 (2)

(2) - (1)

2Ч + Ж = 18

Ж = 18 - 2Ч

(2) - 2*(1)

3Ч + 2Ж + Д - 2*(Ч + Ж + Д) = 44 - 52

Ч - Д =  -8

Д = Ч + 8

0 < Ч < 9

Ж - четное

Ч = 8

Ж + Д = 18

2Ж + Д = 20

Ж = 2 Д = 16

Ч = 7

Ж + Д = 19

2Ж + Д = 23

Ж = 4 Д = 15

Ч = 6

Ж + Д = 20

2Ж + Д = 26

Ж = 3 нет

Ч = 5

Ж + Д = 21

2Ж + Д = 29

Ж = 8  Д = 13

Ч = 4

Ж + Д = 22

2Ж + Д = 32

Ж = 10 Д = 12

Ч = 3

Ж + Д = 23

2Ж + Д = 35

Ж = 12 Д = 11

Ч = 2

Ж + Д = 24

2Ж + Д = 38

Ж = 14 Д = 10

Ч = 1

Ж + Д = 25

2Ж + Д = 41

Ж = 16 Д = 9

Много ответов - один из чоловіків,жінок та дівчат - 1, 16, 9

остальные в решении 8 ответов