3. Розв'яжи задачу. Перший покупець купив 18,5 кг цукру, другий на 1,8 кг більшеза першого, а

третій покупець на 8,4 кг менше від другого. ПісляЦЬОГО в мішку залишилося 3,3 кг. Скільки кілограмів цукру булов мішку спочатку?срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Красавцев Кирилл.

1-й купец - 18,5 кг

2-й купец - ? на 1,8 кг больше первого

3-й купец - ? на 8,4 кг меньше второго

Осталось - 3,3 кг

Было - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 18,5 + 1,8 = 20,3 (кг) - купил второй купец;

2) 20,3 - 8,4 = 11,9 (кг) - купил третий купец;

3) 18,5 + 20,3 + 11,9 + 3,3 = 54 (кг) - столько сахара было в мешке.

Ответ: 54 кг.

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение: