ділянку землі прямокутної форми загородили парканом. яка довжина паркану,якщо сторони ділянки 750 м

і 850 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

3200м

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника Р=2а+2b або Р=2(а+b) де а довжина, b ширина

Р=2*(750+850)=3200м