Майстриня художнього розпису та її учениця, працюючи разом, виконують певну роботу за 20 год.

Працюючи самостійно, майстриня може виконати цю роботу за 36 год. За скільки годин може виконати цю роботу самостійно

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенова Николь.

вся работа 1, производительность ученика равна 1/20-1/36=4/180=1/45

тогда ученик выполнит всю работу за 1/(1/45)=45/часов/