двоє робітників працюючи разом можуть виконати деяку роботу за 6 год. Один із них працючи

самостійно може виконати цю роботу за 10 год. За скільки годин її може виконати самостійно другий робітник? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanov Ilya.

Відповідь:

15

Покрокове пояснення:

1/6 продуктивність обох

1/10 продуктивність першого

1/6-1/10=1/15 продуктивність другого

1÷1/15=15 за цей час зробить другий