2/х-0,3=1/0,6 пропорциясындағы х-ті тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумарина Елизавета.

Ответ:

1,5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Торт Ангелина.

Ответ:

60 / 59 = 1·1/59

Пошаговое объяснение:

2/х - 0,3 = 1/0,6

2/х - 3/10 = 10/6

2/х = 10/6 + 3/10 (домножаем 10/6 * 5; 3/10 * 3)

2/х = 9+50/30

х = 2*30/59

х = 60/59

х = 1·1/59